Hakkımızda

Aral Makina Bizi Tanıyın!

Aral Makina!

Daiwa Bizi Tanıyın…

Daiwa Kalorifer Sobaları, Çevre Dostu, Yüksek Verim, Konfor, Tasarruf, Güvenli Ve Rahat Kullanım Seçenekleri İle Farklı Mekanlara İdeal Çözümler Üretir.

Temelleri 1922 yılında soba üretmek amacıyla küçük bir atölyede atılan Aral Makina, 90 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük ve başarılı modern soba üreticilerinden biri haline geldi.

Hedef Ve İlkeler

Daima “En İyi” Olmak, Vazgeçilmez Hedefimizdir.

En Önemli Sermayemiz, İnsan Kaynağımızdır.

Amacımız, Sürekli Gelişmek İçin Kaynak Yaratmaktır.

Üstün İş Ahlakı Ve Dürüst Çalışma İlkelerine Uymak Düsturumuzdur.

Gücümüzü Aldığımız Türk Ekonomisine, Güç Katmayı Hedef Alırız.

ı̇ç ve dış piyasada tanınan firmamız siz değerli müşterilerin taleplerini de göz önünde bulundurarak ürünlerini her geçen gün yenileyerek ve geliştirerek hizmet vermeyi benimsemiş kalite ve güven ilkesini misyon haline getirmiştir.

Bu sürece klasik odun sobası üreterek başlayan Aral Makina, hızlı sanayileşme ve kömür kullanımının yaygınlaşmasından dolayı kataloğuna kömürlü sobaları ekledi. Isınmanın yanında ,yemek pişirmek içinde kullanılan kuzine sobalarıda üretmeye başlayarak kendini güncellemiş ve çağın isteklerine ve teknolojisine ayak uydurmayı başarmıştır.

Temel İş Alanları

Daiwa Kalorifer Sobalarının temel iş alanları; kalorifer sobaları, pelet sobaları, kalorifer kazanları,pelet kazanları,alüminyum radyatör, barbekü ve ocaklı fırın ve makina yan sanayi ürünleri.